PKK Zapisy on-lineZaufane opinie
669 362 405577 336 299biuro@sj-sloneczna.pl
sloneczna.pl

Dla rodziców

Uzyskanie prawa jazdy jest jednym z najbardziej pamiętających i jednocześnie radosnych wydarzeń w życiu każdego, kto zdecyduje się sięgnąć po ten atrybut samodzielności. Jest to wydarzenie niemal tak samo ważne jak np. zdanie matury.

Dlatego każdy troskliwy rodzic w napięciu śledzi postępy swojego dziecka na drodze do stania się kierowcą. W końcu własne prawo jazdy to samodzielność, ale i odpowiedzialność w równym stopniu.

Niejeden z nas przekonał się o tym, że nawet najlepsza szkoła jazdy nie jest w stanie w pełni kontrolować tego jak kursant będzie sobie poczynał w ruchu drogowym, zwłaszcza po zdanym egzaminie państwowym. Do tego potrzeba czasu i wsparcia najbliższych.

Zawsze, gdy dziecko ma rozpocząć nowy etap edukacji, rodzicom zależy na tym, aby przebiegał on w możliwie najlepszej placówce oświatowej. Tak też powinno być z kursem na prawo jazdy.

W przypadku szkół jazdy najlepszym wyborem są mniejsze Ośrodki Szkolenia Kierowców odznaczające się o wiele bardziej podmiotowym podejściem do kursanta.

A my ze swej strony zachęcamy rodziców naszych kursantów do zasięgania informacji na temat postępów swojego dziecka w nauce jazdy poprzez kontakt z instruktorem prowadzącym lub bezpośrednio ze Szkołą Jazdy