PKK Zapisy on-lineZaufane opinie
669 362 405577 336 299biuro@sj-sloneczna.pl
sloneczna.pl

O nas

Co nas wyróżnia?

Zatrudniamy kilku instruktorów. Możliwość wyboru. Jednym z instruktorów jest osoba posiadająca uprawnienia egzaminatora prawa jazdy kategorii B.

Jeśli szukasz szkoły, dzięki której kurs prawa jazdy będziesz wspominał z prawdziwą przyjemnością, a do egzaminu podejdziesz spokojnie, pewny swojej wiedzy, to jesteś na właściwej stronie. Nasi instruktorzy są nie tylko świetnymi kierowcami z dużym doświadczeniem, ale też cierpliwymi nauczycielami.

W naszej szkole dbamy o samopoczucie kursantów i efektywność nauki. Zatrudniamy tylko doświadczonych i sprawdzonych instruktorów którzy potrafią zmienić największego laika samochodowego w świetnego kierowcę.

O nas.

Instruktor kategorii A, B, C, mgr inż. Krzysztof Zawierucha zdobywał doświadczenie w największych ośrodkach szkolenia kierowców w Kielcach. Posiada prawo jazdy na wszystkie kategorie, zdane za pierwszym razem.

Ta wiedza i zdobyte umiejętności, pozwalają na dobre przygotowanie kursantów do egzaminu państwowego. Szkolenie to jego pasja. W 2012 roku przeszedł szkolenie dla kandydatów na egzaminatorów w Krakowie. Od roku 2014 posiada także uprawnienia egzaminatora.

Praca

Szkoła cały czas prowadzi rekrutację na stanowisko instruktora kategorii A i B. Zainteresowani proszeni są o nadsyłanie CV na adres Szkoły: biuro@sj-sloneczna.pl z dopiskiem „Instruktor – CV”.