PKK Zapisy on-lineZaufane opinie

Dofinansowania

Dofinansowanie 80% ceny kursu

Drogi Przedsiębiorco,
Drogi Pracowniku,
Szkoła Jazdy Słoneczna zaprasza osoby zainteresowane zwiększeniem kompetencji zawodowych do wzięcia udziału w szkoleniach, korzystając z Bazy Usług Rozwojowych z dofinansowaniem 80% ceny kursu.

Chcesz zapłacić 20% wartości kursu prawa jazdy?

Wystarczy wykonać poniższe kroki:

 1. Znajdź w Bazie Usług Rozwojowych szkolenia oferowane przez naszą Szkołę, klikając w link: Baza Usług Rozwojowych – Szkoła Jazdy Słoneczna
 2. Zapoznaj się z regulaminem rekrutacji i uczestnictwa dla przedsiębiorców i pracowników i wzorem umowy wsparcia usługi rozwojowej.
 3. Złóż wniosek o dofinansowanie usługi rozwojowej wraz z wymaganymi załącznikami wyłącznie za pośrednictwem systemu na stronie www.kdb.it.kielce.pl/rejestracja.
 4. Instrukcja obsługi generatora dostępna jest na stronie www.kdb.it.kielce.pl
 5. Po otrzymaniu informacji od Operatora o pozytywnej weryfikacji wniosek uzyska status Zaakceptowany – wówczas pojawi się opcja pobierz.
 6. Pobierz wniosek wraz z załącznikami oraz złóż w wersji papierowej podpisaną przez uprawnioną osobę ostateczną wersję wniosku o dofinansowanie wraz z załącznikami oraz podpisaną umowę o dofinansowanie, która po pozytywnej weryfikacji dokumentów pojawi się na koncie i będzie gotowa do pobrania. Wówczas należy ją pobrać, wydrukować i podpisać. Podpisane dokumenty dostarcz do Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Studenckiej 1 w Kielcach.
 7. Formularz dane uczestnika powinien zostać podpisany wyłącznie przez osobę, której dotyczy. Po wygenerowaniu wersji papierowej na formularzu pojawią się pytania dotyczące statusu uczestnika, na które również należy udzielić odpowiedzi.
 8. Po pozytywnej weryfikacji dokumentacji otrzymasz ID wsparcia.
 9. Zarejestruj się w Bazie Usług Rozwojowych: www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl i zapisz się na wybraną usługę w Bazie Usług Rozwojowych
 10. Zrealizuj usługę – po opłaceniu i odbyciu usługi, oceń ją w Bazie Usług Rozwojowych.
 11. Otrzymaj zwrot poniesionych kosztów – rozlicz usługę u Operatora poprzez generator wniosków www.kdb.it.kielce.pl i odzyskaj do 80% kosztów usługi.